دستگاه زغال فشرده با قالب گیری مکانیکی

#1
با استفاده از این مدل دستگاه زغال فشرده می توانید بسیاری از توده های زیست محیطی مانند، خاک اره، پسماند های درختان و ورقه های چوبی را به زغال فشرده تبدیل کنید. استفاده از پسماند های طبیعی در تبدیل به زغال فشرده یکی از اقتصادی ترین راه ها برای تهیه و تولید انرژی گرمایشی است. روند تولید زغال فشرده با استفاده از دستگاه زغال فشرده مکانیکی شامل: خرد کردن، خشک کردن، فشرده کردن، ذوب کردن و شکل دادن است. با مطالعه مطالب قبلی می توانید با خصوصیات دستگاه زغال فشرده مدل جی سی بی سی دوم آشنا شوید.برخی ویژگی های دستگاه زغال فشرده با قالب گیری مکانیکی

مدل دستگاه زغال فشرده GC-MBP-1000 است.

ابعاد زغال فشرده تولید شده با دستگاه زغال فشرده مکانیکی : ۸ میلی متر و ۷۰ میلی متر است.

چگالی دستگاه زغال فشرده مکانیکی: ۱۰۰۰ تا ۱۳۰۰ کیلو گرم است.

قدرت موتور دستگاه زغال فشرده: ۴۵ کیلو وات است.

وزن دستگاه زغال فشرده مکانیکی: ۷۰۰۰ کیلو گرم است.

قبل از اینکه مواد اولیه به زغال فشرده تبدیل شوند لازم است تا برخی از آنها خرد و شکسته شوند. اندازه مناسب مواد اولیه حدود ۲۰ میلی متر است. موادی مانند پوست فندق و … نیازی به خرد شدن ندارند. رطوبت مناسب بین ۱۰ تا ۲۰ در صد است. هنگام بالا بردن قطعات و مواد در دستگاه زغال فشرده، آنها باید پیچیده شوند. و سپس وارد ورودی دستگاه زغال فشرده می شود. و بعد از آن زغال فشرده شکل می گیرد.

خصوصیات دستگاه زغال فشرده مکانیکی

تولید زغال فشرده با انواع مختلفی از توده های زیست محیطی

برای تولید زغال فشرده با دستگاه زغال فشرده مکانیکی، از مواد طبیعی بسیاری استفاده می شود. مواد اولیه مختلفی در تولید زغال فشرده نقش دارند. که یکی از مهم ترین این مواد خاک اره است.

استفاده بلند مدت از دستگاه زغال فشرده، ساختار محکم و مقاوم

این مدل دستگاه زغال فشرده بسیار محکم و با قدرت است و در طولانی مدت می توان از این دستگاه استفاده کرد.
 
Top